top of page

İnstagram Fake Hesap Bulma

Güncelleme tarihi: 12 Eyl 2022

İnstagram Fake Hesap Bulma son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bilmiyorum Deme Forum sitesinde sıkça sorulan sorulardan birisi olan "İnstagram Fake Hesap Sahiplerini Nasıl Bulabilirim?" sorusunun yanıtını vereceğiz.

Sizlere Fake hesaptan yazan kişileri bulmanın ilk yolu telefonunuzdan veya bilgisayardan instagram uygulamasına giriyoruz ve ardından şifremi unuttum yazısına tıklıyorsunuz. Tıkladıktan sonra özelden fake hesabından yazan kişinin ismini kullanıcı adı kısmına yazın. Kullanıcı adına fake hesaptan yazan kişinin adını yazdıktan sonra telefona kod gönder seçeneğine tıklayın ve karşınıza gelen numaranın son 2 hanesine bakın ve bir kenara yazın.


Örnek verecek olursak mesela numaranın son 2 hanesi 25 diyelim, telefonunuzdan rehbere giriyorsunuz ve numarasının son 2 hanesi 25 olan kişi var mı yok mu diye bakıyorsunuz. Eğer daha kolay bir yol istiyorsanız, arama tuş kısmına 25 yazarak bakabilirsiniz. Bu işlemin benzerini dilerseniz gmail üzerinden de yapabilirsiniz.Fake hesaptan yazan kişiler genel olarak sizin arkadaşlarınız veya çevrenizden olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü sizi tanımayan kişiler sizleri rahatsız edip hakaret etmeleri çok zordur. Bu kişiler yüksek ihtimal çevrenizden birileri olacağından dolayı sizlere fake hesaptan yazan kişileri nasıl bulacağınıza dair taktikler vereceğim. Herhangi bir kişi fake hesaptan size yazdığı zaman ilk olarak sizlere tavsiyem uğraşmadan engellemeniz olacaktır.


Fakat bu kişi farklı fake hesaplardan sizlere yazıp rahatsız etmeye devam ediyorsa o kişinin kim olduğunu bulmanız için bazı yöntemler vereceğim. Vereceğim yöntemi ile sizi rahatsız edip hakaret eden kişilerin kimliğini bulabilir ve dilerseniz polise gidip şikayetçi olabilirsiniz. Ünlü bir kişiyseniz fake hesaptan size yazan kişiyi bulmanız bir hayli zorlaşacaktır. Fakat zaten ünlü bir kişiyseniz DM kutunuzda size yazan kişi sayısı fazla olacağından dolayı yüksek bir ihtimal ile bu tarz kişileri görmeden geleceksinizdir.


Devamı ve Detaylı bilgilendirme için : https://www.bilmiyorumdeme.com/instagram-fake-hesap-bulma/

37 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page